Проведення бізнес-тренінгу для всієї команди

На початку листопада 2019 року проведено бізнес-тренінг з Іриною Бахановською на тему: «Сервіс. Технології ефективних продажів і комунікацій. Психологічні аспекти роботи з клієнтом». Команда отримала порцію нових знань, мотивації та позитивних емоцій від дружнього спілкування як раз на початку нового сезону. Саме такі події підтримують наші цінності та бойовий дух.

Читати далі

Відповідальне зберігання з метою наявності та швидкої доставки товару

Березень, 2019 року: ТОВ “АГРОПРОМ-ЦЕНТР ГРУП” придбав власне сертифіковане складське приміщення за адресою м. Полтава, вул. Ливарна 5, та повністю обладнали його для відповідального зберігання продукції незалежно від сезону та температури

Читати далі

Розвиток та самоосвіта

27 серпня, 2019 року: Для підтримання однієї з найважливіших цінностей ТОВ “АГРОПРОМ-ЦЕНТР ГРУП” - розвиток та самоосвіта - провівся тренінг для всього колективу. Свою індивідуальну програму - “PSYхологія продажів”

Читати далі

Подорожуємо та відпочиваємо разом із нашими клієнтами

Грудень, 2018 року: Компанія ТОВ “АГРОПРОМ-ЦЕНТР ГРУП” високо цінує співпрацю та партнерські відносини зі своїми контрагентами. Кожного року ми збираємо групу, до якої входять найкращі менеджери та клієнти зі своїми сім'ями та влаштовуємо для них відпочинок за кордоном.

Читати далі

День поля компанії Syngenta

Наша компанія працює із провідними виробниками світу та приймає запрошення на презинтації товарів з метою покращення власних знань. 29 серпня 2019 року команда ТОВ "Агропром-Центр Груп" відвідала день поля, влаштований компанією Syngenta, для підвищення власної професійності та обізнаності щодо продукції даного виробника.

Читати далі

Бізнес мандрівка разом із нашими клієнтами

Для підтримки міцних партнерських відносин та з метою розвитку власних знань ми відвідали заводи компанії Bayer у Німеччині, Бельгії, Франції разом із нашими клієнтами

Читати далі

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: